ספריית מחניים סיפורי צדיקים לילדים, נוער ומבוגרים. הוצאת הספרים מחניים הוציאה עד היום מעל 120 ספרים וחוברות לילדים ונוער

אבטחה ופרטיות

אבטחת האתר
תהליך הרכישה באתר מחניים מתבצע באבטחה מלאה בשמירה על פרטיותכם.
 

קניה בטוחה
השרתים שלנו מוגנים ומבטיחים שהמידע האישי שאתם מזינים באתר יהיה מאובטח. נתוני כרטיסי האשראי שהזנתם במהלך הקניה נמחקים לאחר ביצוע התשלום בפועל.

אנחנו מתחייבים לשמור את הנתונים שלכם ולא נעביר מידע או ידע הקשור בכם לצד ג' אלא אם מדובר בפעולה שנדרשת לשם ביצוע ההזמנה, שילוח וכיו"ב.

מדיניות ביטול עסקה

מדיניות ביטול עסקה הינו בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע״ו 2016.

לפי החוק, ניתן לבטל עסקה באמצעות הודעה אלינו בטופס צור קשר, במייל machanaym@gmail.com או בטלפון 054-848-9441 בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ-7 ימים שאינם ימי מנוחה, לפני מועד מתן השירות.

לאחר ביטול העסקה תהיה זכאי להחזר כספי תוך 14 ימים ממועד קבלת ההודעה על הביטול ובהתאם למחיר ששולם בפועל, בניכוי דמי ביטול בסך 5% ממחיר העסקה או 100 ש״ח – הנמוך מביניהם.

לפי תיקון מס׳ 47 תשע״ו 2016, ביטול עסקה ע״י צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך 4 חודשים מיום ביצוע העסקה ובתנאי שהוא מציג מסמך המעיד שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש.

על אף האמור לעיל, מובהר כי אנו נושאים בעלות סליקת כרטיסי האשראי של העסקה, בכל מקרה של ביטול לא ישיב האתר את העלות שנשא בה עבור העסקה, העומדת בקירוב על כ-5% מסכום עסקת האשראי או 100 ש״ח – הנמוך מביניהם.

 
גלילה לראש העמוד
× תּוּכְלוּ לְדַבֵּר אִתָּנוּ בִּלְחִיצָה כָּאן
דילוג לתוכן